Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Яхно та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Віктор Стрельчук 22 вересня 2020 року відвідали міст, який розташований між селами Семенки та Нижча Кропивна Немирівського району через річку Південний Буг.

Його протяжність - 206 метрів. За 44 роки його існування жодного разу не проводився капітальний ремонт. Враховуючи те, що міст є важливим для народного господарства Вінниччини, його рекомендували включити в перелік ремонту об’єктів, які фінансуються у 2020 році за рахунок державного дорожнього фонду.

Капітальний ремонт мосту виконується на замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області». Вартість ремонтних робіт оцінили у майже 38 млн. грн.

Під час візиту було промоніторино хід виконання робіт. На даний час на зазначеному об’єкті проводиться влаштування нових монолітних залізобетонних плит проїзної частини та монолітні залізобетонні перехідні плити, очікують надходження нових герметичних деформаційних швів з металевим обрамленням,. Крім того, в ході візиту було обговорено подальші етапи проведення будівельних робіт та терміни їх виконання.

Відділ ЖКГА Немирівської РДА