На сьогодні основною умовою призначення пенсії є наявність необхідного страхового стажу, який з 01.01.2020 повинен становити 27 років, з подальшим збільшенням цього показника на 12 місяців щорічно аж до 35 років з 1 січня 2028 року. Отже, ті, хто претендуватиме на пенсію за віком після 2028 року, повинні будуть підтвердити вже 35 років страхового стажу.

Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному страхуванню та за який щомісяця сплачуються страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

У разі, коли роботодавець з якихось причин не сплачує внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за своїх найманих працівників, страховий стаж за періоди несплати не нараховується. З

азвичай це відбувається, коли працівнику платять зарплату в “конвертах”, або коли працівник погоджується працювати без належним чином оформлених трудових відносин з роботодавцем. Легальна робота - це належно оформлені трудові відносини або зареєстрований в службі зайнятості відповідно до законодавства трудовий договір з підприємцем. Легальне працевлаштування гарантує одержання відповідної пенсії за віком, по інвалідності та в інших випадках, передбачених чинним законодавством.

Відповідно до чинного пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачено єдиний соціальний внесок. Тобто, до страхового стажу при виході на пенсію зараховують лише ті періоди, за які повністю сплачені внески із заробітної плати не менше мінімального розміру. Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, менше мінімального рівня, страховий стаж становить неповний місяць і розраховується пропорційно нарахованої заробітної плати.

Лише офіційне працевлаштування та високий рівень заробітної плати, з якої сплачено внески, забезпечить соціальний захист та гідну пенсію в майбутньому! Зверніть увагу на це вже сьогодні!