Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

07 жовтня 2020 року в приміщенні районного Будинку культури відбулось відзначення керівників закладів загальної середньої освіти з нагоди їх професійного свята - Дня працівників освіти.

Освітян району привітав голова Немирівської районної державної адміністрації Урбанський Богдан Петрович. Він наголосив на важливості професії педагога та побажав педагогічними колективам творчих здобутків, талановитих учнів. З вітальним словом до учасників свята звернувся голова Немирівської районної ради Укринський Сергій Віталійович та голова ради профспілки працівників освіти Гуцалюк Таїса Григорівна, які подякували за їхній плідний внесок в удосконалення освітньої галузі.

Керівникам закладів освіти району було вручено Почесні грамоти районної державної адміністрації, районної ради, квіти та подарунки.

Усіх присутніх у залі приємно вразила концертна програма за участю творчого колективу районного Будинку культури. У цей святковий день це була найкраща подяка всім освітянам за їх невтомну працю.