Агенція регіонального розвитку розпочинає набір на тренінгову програму «Skills Lab: власна справа» для молоді, яка хоче започаткувати власну справу.

Про що?

«Skills lab: власна справа» - це тренінгова програма, спрямована на розвиток та вдосконалення навичок, які є необхідними для успішної реалізації бізнесу.

Програма надасть знання щодо особливостей запуску власного бізнесу, фінансових питань при започаткуванні підприємницької діяльності, основ написання бізнес-плану, а також навичок формування маркетингової стратегії та презентації продукту.

Для кого?

- Молодь 16-35 років: студенти та випускники училищ, коледжів та університетів, які готові започаткувати власну справу. Коли та де? – у понеділок та четвер з 02- листопада до 26 листопада з 17:30 до 19:30 на платформі Googlе Meet. Формат?

онлайн

Як взяти участь?

Заповни до 28 жовтня 2020 року онлайн форму https://docs.google.com/forms/d/1-mIF0l1mUobA6utMhc_FFR3OZxKTIQW1KoNizSlo9Jc/edit

Вартість участі?

Участь у програмі безкоштовна за умови попередньої реєстрації. «Skills lab: власна справа» розроблена Центром “Розвиток КСВ” та Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України та впроваджуватиметься Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.

У разі виникнення запитань звертайся до координатора Олени на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .