«Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя тисячі патріотів. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги працювати заради кращого життя наших земляків. Вони цього заслуговують» – наголосив голова районної державної адміністрації

Богдан Урбанський на урочистостях, які відбулися 13 жовтня з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Божої Матері.

Керівники району та міста, представники громадськості, ветерани АТО, зібрались біля пам’ятного знаку героям "Небесної сотні та учасникам АТО", братської могили загиблих воїнів ІІ Світової війни та воїнів – інтернаціоналістів, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята — тим, хто у різні часи стояв на захисті України, і, хто сьогодні на сході країни відстоює територіальну цілісність та незалежність країни. Щирі слова підтримки та співчуття линули на адресу родин, які втратили своїх синів, чоловіків, батьків. Чи є на світі слова, якими можна залікувати душу та серце мами від втрати сина? Боляче було дивитися на мам, які не стримували сліз під час хвилини мовчання за загиблими.

Під час заходів покладено квіти до пам’ятної знаку героям "Небесної сотні та учасникам АТО" та вшановано пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Свої творчі виступи подарували присутнім артисти районного Будинку культури.

З нагоди Дня захисника України очільники району провели нагородження грамотами обласної Державної адміністрації, Немирівської районної державної адміністрації та районної ради, із врученням грошових винагород. Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі та з дотриманням карантинних норм.

Дякуємо вам, дорогі наші, за мир, за захист. Нехай Пресвята Богородиця береже нашу Україну!