Від щирого серця вітаю із професійним святом - Днем працівників харчової промисловості. Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця. Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Переконаний, що натхненне й уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент та забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту.

«Добре, бо українське», – має стати гаслом не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, достатку та нових трудових здобутків і щедрого столу.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Богдан Урбанський