Відповідно до спільного наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378 "Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду" та з метою попередження захворюваності населення 16 жовтня 2020 року прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації № 223 "Про початок опалювального сезону 2020-2021 років .

Цим розпорядженням рекомендовано головам об'єднаних територіальних  громад та сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій району розпочати опалювальний сезон з 16 жовтня 2020 року за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме 8 С, а також активізувати роботу щодо максимального збереження енергоносіїв.