В залі засідань Немирівської районної державної адміністрації та районної ради 20 жовтня під головуванням голови районної ради Сергія Укринського пройшла 41 сесія районної ради 7 скликання. Участь у якій взяли голова райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступники голови районної ради Михайло Мовчан та Аркадій Собченко, керівники управлінь

та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засіданні розглянуто і ряд інших питань:

1. Про внесення змін до районної програми фінансового та матеріально-технічного забезпечення батальйону територіальної оборони Немирівського району на 2020 рік.

2. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад району та закріплене за ВСП Немирівським МВЛД ДУ «ВОЛЦМОЗУ».

3. Про надання згоди Вінницькій обласній раді на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області в спільну власність сіл, селищ, міста Немирівського району трьох спеціалізованих легкових автомобілів для КНП «Центр ПМСД Немирівської районної ради Вінницької області».

4. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад району та закріплене за Немирівською районною радою.

5. Про припинення юридичної особи комунального закладу «Центр матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів освіти району «Немирівської районної ради Вінницької області»

6.Про припинення юридичної особи комунального закладу «Районний методичний кабінет» Немирівської районної ради Вінницької області

7.Про припинення юридичної особи комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Немирівської районної ради Вінницької області

8.Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради КНП «Центр ПМСД Немирівської районної ради Вінницької області» з його окремо-визначеними структурними підрозділами.

9. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради нежитлового приміщення, адміністративного приміщення (м.Немирів, провул. Некрасова,9) та окремо визначених закладів освіти.

10. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради нежитлових будівель, індивідуально-визначеного майна та земельних ділянок.

11. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради бюджетних установ, їх окремо – визначеного майна, будівель та земельних ділянок, що перебували в користуванні.

12. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради комунального підприємства «Немирівська районна друкарня» Немирівської районної ради.

13. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Брацлавської об’єднаної територіальної громади в особі Брацлавської селищної ради бюджетних установ, об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок.

14.Про внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет Немирівського району на 2020 рік».

15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради виданих у міжсесійний період.

По усіх вищезазначених питаннях порядку денного 41 сесії районної ради 7 скликання було прийнято відповідні рішення.