Вода – джерело життя і одне з найцінніших багатств людини. Від води залежить не просто нормальне життя, а й саме існування людства.

Досить тривалий час проблема забезпечення населення села Сокілець питною водою була найгострішою проблемою сільської ради. Рівень води у криницях сільських мешканців знизився ще декілька років тому.

Люди неодноразово звертались до сільського голови про вирішення даного питання, проте коштів на прокладення водогону у сільському бюджеті не вистачало.

Спільними зусиллями вдалось побудувати водогін та надавати якісні послуги з водопостачання населенню та забезпечити мешканців питною водою належної якості.

Загальна вартість будівництва склала 349 956грн за співфінансування:

-проектно-кошторисна документація – ТОВ «Балфорд Центр» - 42 000грн,

-труба – ПрАТ «Зернопродукт МХП» - 50 010,84 грн

- кошти місцевого бюджету – 231 846 грн

- ФОП Мастега В.М. – 8 500 грн

- ТОВ «Росток 1» - 12 600 грн

- ФГ «Агро Подол В» – 5 000 грн.

Загалом прокладено 1км 800м водогону.

Однак тривалий час не вдавалося підключити водогін та запустити подачу води і лише завдяки втручанню керівництва району до вирішенню даного питання проблему вдалося вирішити та підключити водонапірну башню до електромереж.

Отож, 20 жовтня відбулось урочисте відкриття водогону у с.Сокілець.

На заході були присутні голова райдержадміністрації Богдан Урбанський, голова районної ради Сергій Укринський.

Голова районної державної адміністрації Богдан Урбанський привітав жителів із такою важливою для села подією, подякував усім, хто долучився до реалізації проекту і вкотре наголосив, що спільними зусиллями, завдяки злагодженій роботі влади та громади вдається реалізовувати масштабні проекти, які в подальшому працюють на користь людям.

Сільський голова Борис Сердюк у своєму виступі провів екскурс в історію, згадавши, з чого все розпочалось і який тернистий шлях довелось пройти, досягаючи поставленої мети. Щиро подякував громаді, керівництву району, за допомогу в спорудженні нового водогону.

Роботи проводилися за кошти сільського бюджету, спонсорів,а також за участю небайдужих жителів села.

Дякували усім, хто долучився до цієї доброї справи і жителі громади, адже тепер у їхніх домівках з’явиться чиста артезіанська вода.