Увага! Вакансії!!

Державна установа повідомляє про вакантну посаду інспектора воєнізованої охорони

Вимоги до кандидатів:

- Громадянство України;

- повна загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта;

- придатність до військової служби (для військовозобов’язаних), наявність підтверджуючих документів;

- вік з 18 до 50 років; - відсутність судимості;

- задовільний стан здоров’я.

Завдання та обов’язки:

- слідкувати щодо недопущення порушень режиму утримання засуджених та здійснення контролю за роботою засуджених, тощо.

Умови проходження служби:

- графік роботи – доба через три доби, доба через дві;

- пільгова вислуга років (три роки за чотири), 25 років вислуги у календарному обчисленні дає право для нарахування пенсії та отримання статусу «Ветеран МВС»;

проходження спеціальних курсів з отриманням відповідного посвідчення;

- повний соціальний пакет;

- грошове забезпечення складає від 7000 грн. на місяць, в залежності від вислуги років та наявного спеціального звання.

За інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88, 2-37-55,факс 2-14-88, E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..