Шановні виборці – жителі Немирівщини!

25 жовтня кожна громада буде обирати для себе владу на місцях, якій довірить управління громадами району на найближчі роки. Закликаю кожного з вас виконати громадянський обов’язок – прийти 25 жовтня на свою виборчу дільницю і проголосувати за тих кандидатів, які, на ваше переконання, зможуть захистити інтереси громади, забезпечити її духовний та економічний розвиток.

Звертаюсь до усіх кандидатів та представників політичних сил з проханням дотримуватись норм права і моралі, до керівників правоохоронних органів – забезпечити законність та правопорядок під час проведення виборчої кампанії, у день голосування та визначення результатів волевиявлення.

Цьогоріч виборчий процес відбувається в умовах неабияких викликів, основним серед яких є пандемія COVID-19. Голосувати варто з дотриманням карантинних норм, аби не наражати на небезпеку власне здоров`я та здоров`я оточуючих: заходьте в приміщення виборчої дільниці лише у захисній масці, у чергах дотримуйтесь дистанції у 1.5 метра, руки обробляйте антисептиками, для голосування використовуйте власну ручку.

Здоров’я усім вам та гідного вибору!

З повагою,

Голова райдержадміністрації Богдан Урбанський