Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства Немирівського району!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника! Ваша робота має виняткове значення! Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб громадян, економіки, соціальної сфери району.

Вірю, що автодорожники та автомобілісти й надалі докладатимуть зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, вдосконалення своїх професійних навиків, впровадження новітніх технологій та нових послуг!

Бажаю всім працівникам автомобільного транспорту і дорожнього господарства миру, щастя, родинного благополуччя, добробуту, міцного здоров'я.

З повагою,

Голова Немирівської районної державної адміністрації Богдан Урбанський