Відвідування дитячого садка є досить важливим кроком для дитини. У дитячому садку дитина має можливість зростати соціально та емоційно. Її здатність мислити, використовувати і розпізнавати мову, прекрасні моторні навички будуть розвиватися в процесі гри, мистецтва, танцю, музики, руху і взаємодії з іншими людьми. У дітей будується впевненість в собі, вони навчаються бути творчими, розвивають здібності, які допомагають їм для читання, письма та математики.

З 1 вересня в районі відновили свою роботу 15 дошкільних закладів освіти, в яких виховується 293 дитини. Карантин вніс жорсткі корективи в роботу дитячих садків, вони працюють за нових умов з дотриманням низки санітарних вимог.

Найперше, до дитячих садків не допускаються діти та працівники із ознаками гострих респіраторних захворювань та температурою вище 37,2. В усіх садочках проводити температурний скринінг для дітей та всіх працівників закладу дошкільної освіти. Ранкове приймання дитини до закладу дошкільної освіти та передачу після закінчення дня проводить на території закладу за межами його будівлі. На вході до закладу організовується місце для обробки рук спиртовмісними. В кожному дошкільному закладів розроблений адаптивний графік прогулянок та занять з метою недопущення об'єднання/змішування груп; проводяться додаткові ігри та вправи, які доносять дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та фізичного дистанціювання. Більшість занять проводяться на відкритому повітрі.

Працівники усіх закладів дошкільної освіти розуміють неповторність кожної дитини та турбуються, щоб вона росла здоровою і розвивалася у відповідності до власного потенціалу.