Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області спільно з Департаментом цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації закликає громадян, особливо – водіїв автотранспорту, бути пильними під час туману. Туман - це природне явище, що досить часто спостерігається восени.

Особливо густий туман накопичується у низинах, біля річок, де видимість досягає менше 100 м. В результаті різкого обмеження видимості збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод на дорогах. ПАМ'ЯТАЙТЕ: Ваша увага і обережність є гарантією безпеки руху.

Вибирайте швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування перед перешкодою, яка з'явилася зненацька; Мокре дорожнє покриття збільшує гальмівний шлях автотранспорту. Під час руху в колоні збільшіть дистанцію між автомобілями - не менше 50 м; Користуйтесь протитуманними фарами; Уважно слідкуйте за сигналами автомобілів, що рухаються попереду; Не допускайте різкого гальмування без особливих на те причин; При неможливості руху, плавно гальмуючи, займіть місце на узбіччі.

БУДЬТЕ УВАЖНІ ТА ОБЕРЕЖНІ В ДОРОЗІ!