За традицією, у день відзначення на Немирівщині 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників, проведено урочисте покладання квітів до братської могили воїнів ІІ світової війни, які загинули визволяючи Немирівський район, пам’ятного знаку Немирівським підпільникам, меморіалу «Ніщо не забуто – ніхто не забутий».

У заході взяли участь заступник керівника апарату райдержадміністрації Вікторія Кондратюк, заступник голови районної ради Аркадій Собченко , заступником міського голови з питань розвитку інфраструктури та інвестиційних проєктів Лариса Кушко, голова районної ради ветеранів Іван Федоров.

Учасники заходу вшанували пам'ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.