27 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації, в зв’язку з карантином засідання відбулося дистанційно. Розглянуто 12 заяв батьків, діти яких направляються на цілодобове перебування та навчання в спеціальних інтернатних навчальних закладах області та заяву про участь батька у вихованні дитини, яка проживає з матір’ю.

В засіданні взяли участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації: відділу освіти, центру соціальних служб, управління соціального захисту населення, відділу сім’ї, молоді та спорту. Рішенням комісії зобов’язано батьків забирати дітей додому на вихідні та канікули.

Навчальним закладам, де навчаюся діти, рекомендовано здійснювати постійний контроль за умовами проживання, утримання дітей. Надано дозвіл на участь батька у вихованні дитини, яка проживає з матір’ю. Всі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

Служба у справах дітей