Сьогодні, 3 листопада керівництво Немирівщини та області урочисто відкрили спортивний майданчик, комунального закладу «Немирівський спортивний комплекс» реконструкція якого проведена у межах Національної програми «Велике будівництво».

Роботу будівельників приїхав особисто перевірити Губернатор Вінницької області С.С. Борзов, який відмітив: "Приємно вражений швидким завершенням реконструкції спортивного комплексу у Немирові.

Все зроблено якісно і гарно. І сучасно! Сподіваюсь, тепер тут буде ще й людно. Стадіони мають бути відкритими для мешканців! Є освітлення для зайняття спортом ввечері, а в закритому приміщенні є опалення, тому немирівчани тепер не можуть не займатися спортом. Мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту з трибунами на 52 місця, 2 лавами для запасних, влаштування огорожі майданчика, зроблений благоустрій та озеленення території. Вдячний Немирівський громаді, яка долучилась до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»".

Наразі будівництво завершено, нанесено штучне покриття. Стадіон облаштовано огородженням, встановлено криті сидіння для глядачів. Тут створені всі умови для заняття великим тенісом, футболом, волейболом, баскетболом та бадмінтоном.