Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту, які вже давно перебувають на пенсії, викладачі залізничних навчальних закладів та всі, хто вносить свій посильний вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі! Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем залізничника!

Галузь, у якій Ви працюєте, займає важливу сходинку в економіці України, сприяє розвитку усіх інших галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

І сьогодні на станції Немирів колії Південно-Західної залізниці працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Висловлюю вдячність за добросовісну працю всім співробітникам цього виду транспорту.

Шановні залізничники, з нагоди свята бажаю Вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі на просторах нашої Батьківщини. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях Вас супроводжує тільки зелене світло!

Голова районної державної адміністрації  Богдан Урбанський