В Немирівському районі перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом здійснює автотранспортне підприємство ПрАТ «Немирівське АТП 10510».

Статтею 91 Бюджетного кодексу України передбачено, що фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян в частині надання пільг здійснюється з місцевого бюджету.

На 2020 рік для забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян на одержання пільг з пільгового проїзду автомобільним транспортом управлінням соціального захисту населення розроблено районну «Програму відшкодування витрат на надання пільг з послуг зв’язку та інших, передбачених законодавством пільг, окремим категоріям громадян в Немирівському районі», яка була затверджена рішенням чергової 35 сесії 7 скликання Немирівської районної ради 17.12.2019 року.

Станом на 01 листопада 2020 року з районного бюджету було виділено:

- на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах(ПрАТ«Немирівське АТП 10510») – 83,3тис.грн.

- залізничним транспортом («Одеська залізниця») – 2,9 тис. грн.,

- послуги зв’язку (ПАТ «Урктелеком») – 5,5 тис. грн.

З бюджетів ОТГ (Немирівської ОТГ, Ковалівської ОТГ, Райгородської ОТГ, Ситковецькою ОТГ, Мельниківської ОТГ) відповідно:

- на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах(ПрАТ«Немирівське АТП 10510») – 193,9тис.грн.

- залізничним транспортом («Одеська залізниця») – 21,1 тис. грн.,

- послуги зв’язку (ПАТ «Урктелеком») – 66,9 тис. грн.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації