В залі засідань Немирівської районної державної адміністрації та районної ради 13 листопада під головуванням заступника голови районної ради Михайла Мовчана пройшла 42 сесія районної ради 7 скликання. Участь у якій взяли голова райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови райдержадміністрації Олександр Яхно, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засіданні розглянуто і ряд інших питань:

1. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Райгородської об’єднаної територіальної громади в особі Райгородської сільської ради бюджетної установи, об’єктів нерухомого майна, земельної ділянки та структурних підрозділів КНП «Центр ПМСД Немирівської районної ради Вінницької області».

2. Про передачу із спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Райгородської об’єднаної територіальної громади в особі Райгородської об’єднаної територіальної громади в особі Райгродської сільської ради основних та транспортних засобів.

3. Про надання згоди Вінницькій обласній раді на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області в спільну власність сіл, селищ, міста Немирівського району спеціалізованого легкового автомобілів для КНП «Центр ПМСД Немирівської районної ради Вінницької області».

4. Про припинення Немирівською районною радою права оперативного управління та права господарського відання об’єктами та майном спільної власності територіальних громад.

5. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад району та закріплене за Немирівською районною радою.

6.Про клопотання до Гайсинської районної ради та Тульчинської районної ради

7.Про надання права першого підпису на розпорядчих, фінансових, господарських, платіжних та інших розрахунково-первинних документів, фінансових, бюджетних звітах по Немирівській районній раді.

8.Про внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет Немирівського району на 2020 рік».

9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради виданих у виданих у міжсесійний період.

10. Про дострокове припинення повноважень депутатів Немирівської районної ради 7 скликання

11. Про дострокове припинення повноважень голови та депутата Немирівської районної ради 7 скликання Укринського Сергія Віталійовича. По усіх вищезазначених питаннях порядку денного 42 сесії районної ради 7 скликання було прийнято відповідні рішення.

До речі, дане пленарне засідання – фінальний акорд роботи депутатів районної ради VII скликання. Звертаючись наприкінці сесії до депутатів, голова райдержадміністрації Богдан Урбанський висловив вдячність кожному за прогресивні ідеї, чіткі державницькі позиції, наміри та прагнення до постійного розвитку своєї громади.

«Подякував, за ту велику роботу, яку вони здійснювали фактично на громадських засадах, за вашу принциповість, небайдужість і зацікавленість, за постійну турботу про життя, честь і гідність, здоров’я та соціальні гарантії жителів району – сердечна вам вдячність, – підсумував наприкінці засідання очільник району.

В цілому вважаю робота районної ради, її виконавчого апарату була досить продуктивною. В складі депутатського корпусу, в апараті районної ради багато здібних людей, досвідчених, які можуть належно забезпечити відповідні ділянки роботи як у новостворених ОТГ, так і в новому районі".

За словами Богдана Петровича усі досягнення – це плоди спільної праці, і він щиро вдячний кожному за цю непросту і відповідальну роботу."