13.11.2020 року в приміщені Немирівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області проведено спільну робочу зустріч з Немирівським районним сектором ГУДСНС України у Вінницькій області.

Даний захід спрямований на налагодження взаємодії між Немирівським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області та Немирівським районним сектором ГУДСНС України у Вінницькій області, з метою подальшого підвищення рівня забезпечення готовності формувань цивільного захисту і працівників

Немирівського районного відділу до дій в умовах вірогідних надзвичайних ситуацій. Під час проведеної зустрічі начальником сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Немирівському районі центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Вінницькій області майором служби цивільного захисту Сергієм Войчуком було проведено заняття для працівників Немирівського районного відділу про основні завдання цивільного захисту та дотримання правил пожежної безпеки на об’єктах та в побуті.