Шановна молодь Немирівщинни!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем студента! Студентські роки - це час великих сподівань, сміливих кроків уперед. З ними пов’язані перші серйозні уроки життя, перші глибокі пізнання обраної професії, перші пошуки власних цінностей.

Саме в цей час формується громадянська і життєва позиція людини. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою мету і домогтися свого – таким має бути кредо сучасного студента. Переконаний, що всі ви – висококваліфіковані спеціалісти у майбутньому, палкі патріоти та наша гордість. Дорогі студенти! Бажаю, щоб кожен ваш день був незабутнім, наближав до цілі, був сповнений радості спілкування, кохання та яскравих вражень. Успіхів вам, творчих досягнень, упевненості в собі та благополуччя.

Зі святом!

Голова районної державної адміністрації Богдан Урбанський