Сьогодні голова Немирівської районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський відвідав КНП "Немирівську міську лікарню", яка за розпорядженням Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Вінницької обласної державної адміністрації від 12.11.2020 року №267-Р визначена, як лікарня розгортання додаткового ліжкового фонду для госпіталізації хворих на COVID – 19.

Так, голова районної державної адміністрації в супроводі головного лікаря П.В.Ткачука ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт у інфекційному відділенні лікарні, де планується можливість розмістити 27 хворих на COVID-19 з індивідуальним підключенням до кисню. На даний час ремонтна бригада прокладає нові трубопроводи для подачі медичного кисню до кожного ліжка. Всі ремонтні роботи у інфекційному відділенні планується завершити протягом 2 тижнів. Надалі на другому поверсі 5-ти поверхової будівлі планується розміщення 40 ліжок для хворих на COVID-19 з можливістю підключення до кисню. Головний лікар доповів про проблеми в ході підготовки лікарні, а саме: відсутність кисневих балонів, недостатню кількість медичного персоналу при умові додаткового розгортання місць для таких хворих.

Очільник району зазначив, що питання забезпечення киснем закладу охорони здоров’я є пріоритетним завданням під час боротьби з COVID-19, адже від цього залежить життя та здоров’я пацієнтів хворих на коронавірус.

Відділ ЖКГ Немирівської райдержадміністрації