Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка підтримується міжнародною спільнотою. В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з метою підвищення обізнаності населення щодо запобігання та протидії домашньому насильству у

Вінницькій області та зокрема у Немирівському районі заплановано низку заходів. Просимо долучитися до Всеукраїнської акції кожного, хто не байдужий до даної проблеми.

Долучайтесь до флешмобу «Не мовчи! Ми допоможемо!» Домашнє насильство – це не внутрішньо сімейна справа чи особливості родинного спілкування. Домашнє насильство – це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однією людиною над іншою. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати! Завжди є вихід з будь-якої ситуації. Важливо вчасно усвідомити проблему, оцінити її можливі наслідки та звернутися за кваліфікованою допомогою.

Спеціалісти завжди готові допомогти людині, коли її життя та здоров’я у небезпеці. Наш телефон гарячої лінії: 043-31-2-27-84. Домашнє насильство - це поширена проблема в усьому світі серед усіх верств населення. У 90% випадків найбільше від домашнього насильства страждають жінки та діти. Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!

Щасливе майбутнє кожної родини знаходиться в її руках. «Не мовчи! Ми допоможемо!»

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації