На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 № 1100 про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,

спеціалістами Немирівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, працівниками Немирівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, представниками Немирівської ОТГ проводяться спільні рейдові перевірки дотримання вимог «карантину вихідного дня» та виконання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

В ході обстежень перевіряється:

дотримання соціальної дистанції;

забезпечення засобами індивідуального захисту;

наявність антисептичних засобів для обробки рук;

наявність дезінфікуючих засобів та їх використання;

дотримання правил особистої гігієни персоналом;

здійснення централізованого збору та утилізації засобів індивідуального захисту.

Під час «карантину вихідного дня» мають право працювати продовольчі магазини, аптеки, ветаптеки, автозаправки, продовольчі ринки, громадський транспорт, автоперевізники за умови дотримання протиепідемічних заходів. Заборонена торгівля промисловою групою товару. Об'єкти громадського харчування можуть працювати в режимі прийому замовлень та їх реалізації за межами закладу.

В ході рейдових перевірок, проведених 14-15, 21-22 листопада 2020 року, обстежено 62 суб’єкти господарювання різних форм власності з питань профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. За результатами проведених заходів працівниками Немирівського районного управління Держпродспоживслужби складено 7 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 42 КУпАП. Правоохоронними органами було складено 6 протоколів про адміністративні правопорушення за ст.44-3 КУпАП.

При проведенні рейдів проводиться інформаційна робота та наголошується на необхідність дотримання протиепідемічних та карантинних заходів у зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Немирівське районне управління

Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області