Мета акції – привернути увагу суспільства до таких страшних по своїй суті явищ, як домашнє насильство, насилля в дитячому та підлітковому середовищі, насилля над дітьми та жінками, торгівля людьми тощо.

З 25 листопада по 10 грудня на всій території України проходить акція «16 днів проти насильства», в рамках якої громадськими організаціями,

Національною поліцією України, відповідними структурними підрозділами державних установ та соціальними службами проводяться заходи щодо попередження домашнього насильства та насильства за ознакою статі, виявлення та попередження жорстокого поводження як дитячому та підлітковому середовищі, так і відносно самих неповнолітніх, недопущення гендерного насильства та забезпечення конституційних прав та свобод громадян. До цієї акції щорічно активно долучаються й правоохоронці Немирівщини. Дільничні офіцери поліції, працівники ювенальної превенції проводять бесіди з учнями загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл; роз’яснюють неповнолітнім їх права у випадках скоєння щодо них насильства або інших противоправних дій; розповідають про відповідальність за жорстоке поводження з однолітками, а також вчинення кримінальних правопорушень проти особистості. Також проводять зустрічі з педагогічними працівниками освітніх закладів різного рівня щодо профілактики правопорушень відносно підлітків та своєчасного виявлення фактів насильства над дітьми. Під час проведення профілактичних заходів, виявляють та документують осіб, котрі вчиняють правопорушення стосовно членів своїх родин, та проводять з ними індивідуально-профілактичну роботу.

Шановні громадяни, у будь-якій ситуації зберігайте спокій і виваженість, поважайте своїх дружин та чоловіків, дітей та батьків, близьких і зовсім незнайомих Вам людей. Будьте у спілкуванні доброзичливими, і пам‘ятайте – до оточуючих потрібно ставитись так, як ви самі хочете, аби до вас ставились сторонні і близькі люди.