Сьогодні 26 листопада 2020 року голова Немирівської районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський в супроводі головного лікаря П.В.Ткачука черговий раз проінспектував хід проведення ремонтних робіт у інфекційному відділенні лікарні, де планується можливість розміщення хворих на COVID-19 з індивідуальним підключенням до кисню.

Ремонтна бригада завершила прокладання нових трубопроводів для подачі медичного кисню до кожного ліжка, проводить роботи по випробуванню кисневих мереж. Завершуються внутрішні оздоблювальні роботи та завершується прибирання приміщення.

Очільник району зазначив про необхідність вже завтра завершити всі ремонті та підготовчі роботи і відкрити відділення для лікування хворих на COVID-19. Також, наголосив на прискоренні придбання кисневих балонів і забезпечення киснем закладу охорони здоров’я, адже від цього залежить життя та здоров’я пацієнтів хворих на коронавірус.

Відділ ЖКГ Немирівської РДА