Немирівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», ініційованою до проведення у Немирівському районі управлінням соціального захисту Немирівської райдержадміністрації.

26 листопада 2020 року в Немирівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості проведено

3 профінформаційні заходи в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства», які спрямовані на привернення уваги громадян до проблем подолання насильства, протидії торгівлі людьми, ризиків нелегальної трудової міграції, підвищення обізнаності населення щодо запобігання та протидії гендерного насильства, посилення готовності протидіяти його проявам.

На інформаційних семінарах із загальних питань зайнятості безробітним розповіли про сучасні соціальні послуги державної служби зайнятості, «Електронні сервіси» для обслуговування громадян; про переваги легальної зайнятості, ризики потрапляння в тенета шахраїв при працевлаштуванні, про гендерне насильство.

На семінарі «Ризики нелегальної трудової міграції» учасникам продемонстрували відео-інформаційні матеріали: відеоролики про ознаки гендерного насильства, відеосюжети, які спонукали замислитися над масштабами, глибиною, гостротою, актуальністю проблеми. Після перегляду відеофільму «Життя на продаж» з безробітними проведено бесіду про важливість офіційного працевлаштування, з метою убезпечення від потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. Присутніх ознайомлено з причинами та наслідками насильства, а також, де і як отримати допомогу. Йшлося також про виявлення ознак домашнього насильства та важливість не боятися визнавати цієї проблеми. На завершення зустрічі учасники обговорили ефективність цього заходу, висловили власну думку по змісту піднятих питань.

В заходах взяли участь 15 осіб з числа безробітних.

Відділ надання соціальних послуг З працевлаштування Немирівської районної філії Вінницького ОЦЗ