Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями.

Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини.

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо надійного захисту жителів району від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини. Упевнений, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть Вам здобути ще більшу повагу людей.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини і зміцнення авторитету України.

Голова районної державної адміністрації Богдан Урбанський