З 25 листопада 2020 року по 10 грудня 2020 року в Україні відбувається щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства». 02 грудня 2020 року працівники Немирівського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області долучилися до цієї акції заради об’єднуючої мети – створення соціального простору, вільного від насильства,

з метою збільшення у суб’єктів пробації розуміння та обізнаності, щодо форм насильства, служб, до яких можна звернутися за допомогою, прав постраждалих осіб. Із засудженими було проведено бесіду щодо попередження та запобігання всіх проявів насильства та продемонстровано інформаційні відеоролики із зазначенням ЛІНІЇ ДОВІРИ з протидії домашньому насильству у Вінницькій області 0 800 75 04 75.

Немирівський РВ філії ДУ «Центр пробації»