Під головуванням заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Яхна Олександра Михайловича 03.12.2020 року проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглянуто питання Про готовність районних спеціалізованих служб цивільного захисту до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій,

пов'язаних з несприятливими погодними умовами протягом зимового періоду 2020 – 2021 років.

Здійснивши аналіз готовності органів управління і сил цивільного захисту до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами протягом зимового періоду, з урахуванням обговорення, керуючись протоколом позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 листопада 2020 року №73, комісія вирішила затвердити склад районного оперативного штабу з питань вжиття невідкладних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій протягом зимового періоду. Для покращення умов безперебійного та безпечного руху транспортних засобів на дорогах району а також координації спільної роботи відповідальних служб обговорено порядок взаємодії при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій, що можуть спричинити порушення руху автомобільного транспорту на автомобільних дорогах в зимовий період.

Підводячи підсумки, голова комісії підкреслив важливість вжиття заходів щодо координації дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо попередження надзвичайних ситуацій під час експлуатації об’єктів економіки та житлово-комунального сектору в зимовий період 2020-2021 років.