До Міжнародного дня інваліда в Немирівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулися заходи для осіб з інвалідністю, а саме: 02.12.2020р. та 03.12.2020р. Тренінг "Відчуй себе впевнено". Мета заходу: формування позитивної мотивації до трудової діяльності, раціонального працевлаштування та досягнення матеріальної незалежності.

Крім того, 03 грудня для осіб з інвалідністю проведено «Групову консультацію» за участю представника Немирівського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Безробітним розповіли про можливості служби зайнятості щодо працевлаштування осіб з інвалідністю, а саме про надання соціальних послуг, зокрема, підбір підходящої роботи, сприяння в започаткуванні власної справи. Працівник служби зайнятості зауважила, що сучасні послуги державної служби зорієнтовані на надання адресної допомоги щодо сприяння в працевлаштуванні, звернула увагу на впроваджені електронні сервіси ДСЗ, Освітній портал ДСЗ. Наголосила на тому, що для презентації шукачів роботи, в тому числі осіб з інвалідністю, застосовується відео-резюме, впроваджена «електронна черга».

Головний спеціаліст Немирівського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Зімакова поінформувала безробітних з питань можливості отримання юридичної консультації щодо того, як діяти для вирішення своєї життєвої проблеми, зокрема, надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань.

У програмі ведення заходів було передбачено зворотній зв’язок з учасниками, й кожен безробітний мав можливість отримати вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.

В заходах взяли участь 20 осіб з інвалідністю із числа зареєстрованих безробітних.

Немирівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості