Вже 29 років поспіль 6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. Сьогодні ми є свідками відродження та разючих змін в нашій армії і можемо з упевненістю стверджувати – вона готова показати належну обороноздатність. Вагомий внесок у зміцнення оборони нашої країни, становлення справжнього українського війська забезпечують на місцях військові комісаріати.

Гідно здійснює свою місію Немирівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Вінницької області під керівництвом підполковника Юрія Лівкутника виконуючи поставлені перед ним завдання на відмінно.

Слід зазначити, що багато хто з особового складу військкомату вже встиг «понюхати пороху» на Сході нашої країни беручи участь в антитерористичній операції, в тому числі і військовий комісар. І сьогодні в зоні АТО перебувають його співробітники.

У цей святковий день заступник голови районної державної адміністрації Олександр Яхно прийшов привітати особовий склад військового комісаріату з професійним святом.

У своїй промові він щиро подякував керівнику установи, колективу за належну організацію роботи, віддане служіння своїй Вітчизні та вірність військовій присязі. Наголосив на особливо важливій ролі військкомату в період військової агресії, його вагомому внеску у військово-патріотичне виховання молоді, в піднесенні престижу військової професії. З гордістю згадали Немирівчан, котрі в цей час перебувають в зоні проведення антитерористичної операції захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Усім бажали міцного здоров’я, витримки, незламного духу, надійного родинного тилу, миру та злагоди в країні.

За сумлінне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію, вагомий внесок у зміцненні обороноздатності держави та з нагоди професійного свята нагородили трудовий колектив Немирівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відзначено Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради.

Свій колектив привітав і Юрій Лівкутник. За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, проявлену розумну ініціативу під час виконання поставлених завдань та з нагоди святкування Дня Збройних Сил України нагородив грамотами кращих працівників військкомату.

На завершення урочистостей військовий комісар Юрій Лівкутник висловив вдячність керівництву району за увагу та всебічну підтримку, запевнив у тому, що й надалі він та особовий склад установи докладатимуть максимум зусиль для належного виконання своїх службових обов’язків.