Дорогі волонтери та небайдужі люди!

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера, тих, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим.

В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери у нас – це діти, які зігрівають захисників листами, малюнками, цукерками та улюбленими іграшками,

це пенсіонери, студенти, що віддають останні копійки аби допомогти військовим, це патріоти, що всіляко допомагають боронити нашу рідну українську землю від агресора, це люди, які віддають всі свої заощадження на лікування поранених, які купують амуніцію для військових, які забезпечують житлом та продуктами харчування тих, хто цього потребує.

Дуже приємно, що жителі Немирівського району не залишаються осторонь проблем нашої держави. Певен - кожен мешканець Немирівщини вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям. Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Нині, завдяки Вашій підтримці, у зоні Операції Об’єднаних Сил воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати! Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ вистоїть і переможе!

Голова районної державної адміністрації Богдан Урбанський