Про це повідомили на аналітичному порталі “Слово і діло”, де дослідили, які рекорди встановила кожна область України у 2020 році: де дисципліновано виплачують зарплату; де найшвидше тестують на коронавірус; у якому регіоні збудували найбільше доріг тощо.

Зокрема у повідомленні йдеться, що якщо у минулі роки Вінницька область очолювала рейтинг регіонів, де найлегше вести бізнес, а також була попереду за кількістю підписаних декларацій із сімейним лікарем, то у 2020 році найбільш разючі досягнення зафіксували в агросфері. Адже саме на Вінниччині зібрали найбільший урожай картоплі (1,9 мільйона тонн) і цукрового буряку (1,7 мільйона тонн).

– Це теж немало, адже ця галузь найбільш динамічно розвивається в Україні попри економічну кризу та кризу через коронавірус, – зазначають в “СіД”.

Крім цього Вінницька, Київська та Львівська області стали лідерами в Україні за відсотком мешканців, які уже уклали декларації із сімейними лікарями.

Джерело: https://vezha.ua/rekordy-oblastej-2020-na-vinnychchyni-zibraly-najbilshyj-urozhaj-kartopli-ta-tsukrovogo-buryaku/