Впродовж 1-го тижня ( з 30 грудня 2020р. по 06 січня 2021р. ) 2021 року за оперативними даними в районі зареєстровано 11 захворілих ( 12 вогнищ ) на СOVID- 19 . З початку карантину в районі зареєстровано 617 захворілих на СOVID-19. Серед захворілих 16 дітей .

Госпіталізовано- 56. Зареєстровано 7 летальних випадків.

Нагадуємо, що одним із ефективних засобів профілактики СOVID-19 є самоізоляція і виконання рекомендацій МОЗ. Щоб уберегтись від інфікування тримайте дистанцію не менше ніж 1,5 метра від людей з симптомами ГРВІ. Не торкайтеся свого обличчя руками. Особливо уникайте доторків до очей, носа та рота, оскільки через них вірус найлегше проникає в організм. Також обов’язковим є використання медичних масок , або респіраторів, а саме:

- коли ви доглядаєте за людиною з підозрою на інфекцію СOVID-19;

- якщо кашляєте і чхаєте;

- в громадський приміщеннях;

- в громадському транспорті.

Під час приготування їжі термічно обробляйте продукти. Ретельно мийте руки теплою водою з милом протягом 20-40 секунд. Якщо немає можливості помити руки обробіть їх антисептиком із вмістом спирту щонайменше 60%. Під час кашлю та чхання прикривайте ніс і рот не долонею, а згином ліктя чи одноразовою серветкою.