Впродовж 2-го тижня ( з 6 по 13 січня ) 2021 року за оперативними даними в районі зареєстровано 41 захворілого ( 43 вогнища ) на СOVID- 19 .

З початку карантину в районі зареєстровано 658 захворілих на СOVID-19. Серед захворілих 16 дітей . Госпіталізовано- 63. Зареєстровано 7 летальних випадків.

Нагадуємо, що одним із ефективних засобів профілактики СOVID-19 є самоізоляція і виконання рекомендацій МОЗ. Щоб уберегтись від інфікування тримайте дистанцію не менше ніж 1,5 метра від людей з симптомами ГРВІ. Не торкайтеся свого обличчя руками. Особливо уникайте доторків до очей, носа та рота, оскільки через них вірус найлегше проникає в організм.

Також обов’язковим є використання медичних масок , або респіраторів, а саме: - коли ви доглядаєте за людиною з підозрою на інфекцію СOVID-19; - якщо кашляєте і чхаєте; - в громадський приміщеннях; - в громадському транспорті. Під час приготування їжі термічно обробляйте продукти. Ретельно мийте руки теплою водою з милом протягом 20-40 секунд. Якщо немає можливості помити руки обробіть їх антисептиком із вмістом спирту щонайменше 60%. Під час кашлю та чхання прикривайте ніс і рот не долонею, а згином ліктя чи одноразовою серветкою.