«Сподіваюсь, що робота Парламенту буде проходити з більшою повагою депутатів один до одного і до тих, хто нас сюди делегував. Під час регіональних відряджень я часто чую позитивну оцінку нашої роботи, але людям іноді незрозуміла поведінка депутатів у залі. Це стосується кави, їжі, вирішення власних справ. Давайте працювати так, щоб люди бачили і відчували нашу роботу», - підкреслив Дмитро Разумков.

Голова Парламенту також наголосив на важливості злагодженої, конструктивної роботи Верховної Ради. «Ви можете погоджуватися із пропозиціями і законопроектами, можете виступати проти. Але Верховна Рада має демонструвати, що вона може працювати консолідовано, враховуючи інтереси всіх – і своїх колег по Парламенту, і своїх виборців, і своїх опонентів. Сподіваюсь, така робота стане одним із надбань Верховної Ради дев’ятого скликання», - зауважив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков закликав народних депутатів та представників Уряду більш відповідально ставитися до участі в парламентських слуханнях. Він наголосив, що на таких слуханнях мають бути присутні не лише керівники, а й повний склад комітетів, та представники Уряду. «Важливо донести свою позицію і почути позиції усіх сторін – профспілок, громадськості. Не залишайте залу одразу після свого виступу, давайте більше конструктиву та відповідальності», - закликав він.

Окрім того, Голова Верховної Ради повідомив, що у п’ятницю у Парламенті буде представлено звіт Уряду. Він також зазначив, що Верховна Рада готова розглянути План законодавчої роботи на 2020 рік після завершення розгляду питань щодо земельної реформи.