У рамках офіційного візиту до Естонської Республіки Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч з Президентом Естонії Керсті Кальюлайд.

Дмитро Разумков висловив вдячність за підтримку України в боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет країни. «Естонія є близьким другом і надійним партнером України. Для нас дуже цінною є як підтримка на міжнародних майданчиках, так і допомога у реабілітації наших військових», - підкреслив Голова Парламенту.

Голова Верховної Ради зазначив, що пріоритетом для України залишається рух до ЄС та НАТО. «Позиції Парламенту та Президента у цьому питанні повністю збігаються. Ми маємо продовжувати працювати над впровадженням тих європейських норм права, які дозволять нам реалізувати принципові кроки на шляху України до Європи», - наголосив Дмитро Разумков.

Серед важливих реформ Голова Верховної Ради назвав боротьбу з корупцією та лібералізацію економіки. «Ми вже перезавантажили частину антикорупційних органів, змогли запустити в роботу Вищий антикорупційний суд, повернули відповідальність за незаконне збагачення, зробили більш жорсткими правила е-декларування і багато інших речей. Це досить серйозні кроки для забезпечення верховенства права на рівні європейських держав», - зауважив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також відзначив широкий практичний досвід Естонії у сфері ІТ-економіки та кібербезпеки. «Одним із основних пунктів передвиборчої кампанії чинного Президента та партії  більшості було створення «Держави у смартфоні». Тому позитивний досвід Естонії з електронного урядування, діджиталізації, розвитку ІТ-економіки є дуже цінним для нас», - зазначив Голова Парламенту.