На окупованих територіях на сході України знаходиться величезна армія, яка підтримується Росією - Президент в інтерв’ю CNN

  Президент Петро Порошенко в інтерв’ю американському телеканалу CNN розповів про російську військову присутність на окупованих територіях на сході України та назвав кількість техніки.

  У окупованих районах Донбасу перебуває більше 700 російських танків, 1250 артилерійських систем, більше 1000 БТРів та 300-т систем залпового вогню.

  За словами Президента, ця величезна армія підтримується Росією, окупує території та нападає на Україну.

  Глава держави також навів приклад, коли українськими військовими в серпні 2014 року було затримано 22 російських десантника, відповідаючи на запитання про те, що росіяни, включно з президентом Росії, часто говорять, що "їх нема у східній Україні".

  "Ми показали їх всьому світові. Їх батьки просили мене, як Президента, про помилування та їх повернення. Наприкінці дня, коли ми показали їх танки, їх посвідчення, їх уніформу, російське керівництво заявило, що вони загубились...", - сказав Петро Порошенко.

  Глава держави наголосив, що ці особи не просто "загубились". Вони пройшли вглиб території України на 72 кілометри, вбивали українських солдат та мирне населення, здійснюючи наступальну операцію. Такі дії Президент назвав агресією. Петро Порошенко також підкреслив, що ці дані підтвердженні свідченням російських військових у суді.