22.02.2017 року   голова районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М.  провів виїзний  прийом громадян   на території  Воробіївської сільської ради.

На особистий виїзний прийом голови райдержадміністрації прийшло 7 громадян. Жителі села  піднімали  питання нарахування та виплати субсидії на житлово-комунальні послуги, характеру роботи соціальних  працівників (їх заміни, оплати праці тощо), виплати коштів по соціальній угоді - земельні паї орендує ТОВ  «Агро-Еталон».

Найбільше жителів громади  хвилювали питання щодо   прийому молока підприємством ПАТ  «Дубномолоко», зокрема, низька закупівельна ціна, вимірювання жирності молока та її врахування при  оплаті, надання правильних даних по виплаті коштів за здане молоко до податкової інспекції.

Участь у виїзному прийомі громадян  взяли голова районної ради Укринський С.В. та  начальник  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністарції  Дзюбак І.П.

На  поставлені питання громадяни отримали відповідні роз’яснення, на ряд питань голова райдержадміністрації дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час виїзного прийому громадян голова районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М. поспілкувався з Воробіївським сільським головою Маліцьким О.С. по питаннях соціально-економічного розвитку Воробіївської територіальної громади .