Відомому письменнику та журналісту, нашому земляку Володимиру Даниловичу Кузьменку 25 лютого мало б виповнитися 69 років. Та не судилося. Життя письменника обірвалося у розквіті творчих сил – всього в 59 років.  Він залишив великий творчий спадок, хоча писати почав уже в досить зрілому віці. Володимир Кузьменко створив чимало талановитих повістей, романів, віршів, новел.

  Був прийнятий до Національної спілки журналістів України та до Національної спілки письменників України та був обраний головою Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України. У 1998 році став лауреатом Всеукраїнської премії ім. М. Коцюбинського, а згодом йому присвоєно почесне звання: «Заслужений працівник культури України».

  У музеї «Літературна Немирівщина» відбулась літературна година «Він завжди був на вістрі часу» зі студентами коледжу будівництва та архітектури. Викладач коледжу Марія Данилівна розповіла студентам про життєвий та творчий шлях Володимира Даниловича, про його ідеї, переконання. Працівники  музею познайомили з творами автора, з його найкращими напрацюваннями. В літературній вітальні звучала поезія Володимира Даниловича та вірші, присвячені йому  друзями та колегами. На завершення заходу прозвучала улюблена пісня Володимира Кузьменка «Яворина».

С. Касіяненко  директор музею «Літературна Немирівщина».