28.02.2017 року   голова районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М.  провів виїзний  прийом громадян   на території  Сокілецької сільської ради.

На особистому  виїзному прийомі громадяни  піднімали питання нестачі коштів на заробітну плату працівникам дошкільної установи с. Сокілець, виділення додаткових коштів на фінансування утеплення Сокілецької ЗОШ, розірвання договорів оренди земельного паю з метою самостійного обробітку, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, проїзду важковагового транспорту по селу, внаслідок якого руйнуються хати.

Найбільше жителів громади  хвилювали питання ремонту містка між селами Сокілець та Печера.

Участь у виїзному прийомі громадян  взяли начальник управління економіки райдержадміністарції Яхно О.М. та заступник начальника  управління праці та соціального захисту населення  Коваленко В.М.

На  поставлені питання громадяни отримали відповідні роз’яснення, на ряд питань голова райдержадміністрації дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Також голова районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М. поспілкувався з Сокілецьким сільським головою Сердюком Б.В. по питаннях соціально-економічного розвитку Сокілецької територіальної громади .

Під час виїзного прийому громадян начальник управління економіки райдержадміністарції Яхно О.М. провів навчання з посадовими особами Сокілецької сільської ради по заповненню електронних декларацій