Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької  облдержадміністрації надав гуманітарну допомогу для дітей дошкільного та шкільного віку з багатодітних та малозабезпечених сімей Немирівського району, яка надійшла з США. Дані подарунки надійшли від американських школярів для дітей України. Діти з багатодітних та малозабезпечених сімей Немирівського району, які отримали допомогу щиро вдячні  кожній американській дитині, яка долучилася до акції, зробила свій благодійний внесок, адже  кожна копійка важлива.

Кожне зусилля безцінне. Кожне наше досягнення  - крок  до повноцінного  і  здорового  життя  нації, адже один підпис може змінити чиєсь життя, один лист може повернути  надію, один голос може бути почутим на іншому кінці світу, а одна гривня може врятувати життя.