5 березня 2017 року відбувся щорічний чемпіонат району з волейболу пам’яті видатних спортсменів нашого району Юрія Астаніна та Ігора Дідуха. Даний чемпіонат занесений до районного календарного плану проведення районних спортивних заходів і  проводиться щорічно на протязі 18 років.

В чемпіонаті взяли участь 4 волейбольних команди: команда м.Немирова, команда Немирівського будівельно-архітектурного коледжу, команда смт.Брацлава та команда Немирівської пожежної частини.

До суддівської колегії чемпіонату ввійшли, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Астаніна В.В., голова  районної ВФСТ  «Колос»,   Миговський Л.М.,  директор  КЗ  «Районна  ДЮСШ»,  Яхно О.В.

Учасники чемпіонату хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх видатних спортсменів нашого району.

В цікавій, запеклій спортивній боротьбі перемогу здобула команда м.Немирова, срібними призерами стала команда смт.Брацлава, бронзовим призером стала команда Немирівської пожежної частини.

Команди призерів чемпіонату було нагороджено почесними кубками, грамотами та медалями.

В номінації найкращого технічного гравця став Сопельнік Валентин, капітан збірної команди м.Немирова, а наймолодшим гравцем було визначено Василенка Владислава, 2002 р.н., гравця збірної команди  Немирівської пожежної частини.