Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – розпорядження голови Немирівської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Немирівського району Вінницької області (внутрішньорайонні маршрути)»

Немирівська районна державна адміністрація  повідомляє про розробку проекту розпорядження голови Немирівської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Немирівського району Вінницької області (внутрішньорайонні маршрути)», підготовлений з метою створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, дотримання вимог законодавства України про автомобільний транспорт.

З повним текстом проекту регуляторного акту та аналізу  його регуляторного впливу можна ознайомитись на веб-сайті райдержадміністрації за посиланням.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до Немирівської районної державної адміністрації  за адресою: 22800, м. Немирів, вул. Горького, 84 тел.: 0431-2-09-68 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Заступник голови райдержадміністрації           Бугаков П.В.

 

18.03.2020 року