Довідник телефонів

 

Голова райдержадміністрації  Урбанський Богдан Петрович 2-29-65
Заступник голови райдержадміністрації  Яхно Олександр Михайлович 2-26-82
Керівник апарату райдержадміністрації Футуймас Олена Василівна 2-25-53
Заступник голови райдержадміністрації на громадських засадах, голова районної ради ветеранів Федоров Іван Олександрович 2-08-32

Загальний відділ

Заступник керівника апарату, начальник відділу Кондратюк Вікторія Василівна 2-25-53
Головний спеціаліст по роботі з громадянами Патара Надія Степанівна 2-28-13
Головний спеціаліст з інформаційних технологій та документообіг Хоменко Наталія Вікторівна  2-26-10

Головний спеціаліст-юристконсульт

Головний спеціаліст-юристконсульт Кривонос Лариса Володимирівна  2-25-77

Головний спеціаліст з питань персоналу

Головний спеціаліст з питань персоналу Оцупок Олеся Олександрівна  2-25-77

Головний спеціаліст мобілізаційної та режимно-секретної роботи

Головний спеціаліст Задаяна Оксана Віталіївна 2-06-06

Відділ фінансово забезпечення

Начальник відділу - головний бухгалтер Горбенко Катерина Михайлівна 2-29-29
Головний спеціаліст-бухгалтер 

Вакар

Тетяна Олексіївна

2-29-29
Провідний спеціаліст Бакало Лілія Василівна 2-29-29

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Начальник відділу Пузаєнко Леся Федорівна 2-37-56
Головний спеціаліст Паламарчук Валентина Іванівна 2-36-66

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля

Начальник відділу  Стрельчук Віктор Леонідович 2-07-04
Головний спеціаліст Когут Наталія Олексіївна 2-07-04
Головний спеціаліст   2-07-04
     

Управління соціального захисту населення

Начальник управління Чубенко Віктор Григорович 2-27-84
Заступник начальника-начальник відділу праці Коваленко Віталій Михайлович 2-12-87
Заступник начальника Топольська Тетяна Миколаївна 2-12-87

Фінансове управління

Начальник управління Яремко Володимир Макарович 2-29-62
Заступник начальника управління Матяш Оксана Юріївна 2-09-86
  Приймальна 2-06-82

Відділ освіти

Начальник відділу Чега Валентина Анатоліївна 2-27-18
Головний спеціаліст Тиличкун Галина Вікторівна 2-25-64
Головний спеціаліст Ємець Наталія Василівна 2-25-64
  Приймальна 2-28-18

Сектор культури 

 Головний спеціаліст сектору культури з питань організацій та культурної діяльності Рудник Ольга Анатоліївна 2-21-51

Служба у справах дітей

Начальник служби  Балтовський Олександр Володимирович 2-36-80
Завідувач сектору опіки і піклування Оцупок Наталя Мусіївна 2-25-88
 Головний спеціаліст  Рудник Олександр Васильович  2-36-80
Головний спеціаліст Бабак Олена Юріївна 2-36-80
Головний спеціаліст-бухгалтер  Замітайло Олена Іванівна 2-36-80

Архівний відділ

Начальник відділу Ємець Ірина Іванівна 2-28-73
Головний спеціаліст  Науменко-Гончаренко Аліна Миколаївна  2-28-73
   Відділ з надання адміністративних послуг та державної реєстрації   
Начальник відділу  Берегова Крістіна Сергіївна 2-36-69
Адміністратор Шкарапута Ольга Ігорівна  2-36-69
Реєстратор   2-36-69
  Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами  
Головний спеціаліст  Скрипніченко Ігор Олександрович 2-25-03