14 - 17 листопада 2018 року відбудеться XI міжрегіональна універсальна виставка-ярмарок ЗИМОВІ ОБНОВИ – 2018"

Місто та місце проведення: м. Вінниця.

Організатор заходу та контакти:

 

«В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.

Шановні громадяни Немирівського району, просимо звернути увагу на те, що:

 начальником Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області КОРОСТЕНЬ Юлією Петрівною буде проводитись особистий виїзний прийом громадян 13 листопада 2018 року з 10.00 до 12.00 год в приміщенні Вишковецької сільської ради Немирівського району;

14 листопада - Всесвітній День боротьби з цукровим діабетом

 Всесвітній День боротьби з цукровим діабетом був заснований Міжнародною діабетичною федерацією спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) в 1991 році у відповідь на стурбованість зростаючою частотою випадків захворювання на цукровий діабет (ЦД) у світі.

Відповідно до вимог статті 148-1 Земельного кодексу України до особи, яка набула право власності на земельну ділянку, що перебуває у користуванні іншої особи, з моменту переходу права власності на земельну ділянку переходять права та обов’язки попереднього власника земельної ділянки за чинними договорами оренди, суперфіцію, емфітевзису, земельного сервітуту щодо такої земельної ділянки.

На цьому красномовному факті наголосив начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства А.О. Бондар на листопадовій колегії ВОУЛМГ, на якому розглянуто питання господарсько-фінансової діяльності держпідприємств лісового господарства області за 9 місяців 2018 року.

 

 Чи матиме донька право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника, якщо втрачено трудову книжку померлого батька?

 Згідно зі статтею 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон 1058) пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні,

Відповідно до Указу Президента України від 09 листопада 2018 р. №362/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва», за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність Глава держави постановив:

 Лямбліоз  – широко розповсюджена протозойна інвазія людини спричинена найпростішими, що переважно уражає тонку кишку, супроводжується в деяких хворих алергійними й неврологічними симптомами.

 Лямбліоз – актуальна медична проблема, симптоми якого провокують такі паразити,як лямблії, може протікати як легкої, так і важкої ступені важкості. Буває і так, що носії паразитів не хворіють, однак вільно заражають людей.

Близько 150 кращих спортсменів-орієнтувальників збірних команд школярів  області, а також  команди з м. Умань та с. Маньківки Черкаської області, взяли участь у Кубку області зі спортивного орієнтування серед гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, зльоті-фестивалі зі спортивного орієнтування «Гранів скликає друзів».