Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

Вже чотирнадцятий рік проживають діти в родині Бурлакова Івана Георгієвича та Людмили Русланівни в селі Монастирок Немирівського району.  Ще в 2007 році службою у справах дітей райдержадміністрації  влаштовано трьох сестричок Фалатюк Оксану, Фалатюк Олену та Фалатюк Наталю, вихованців Брацлавської школи-інтернату, в дитячий будинок сімейного типу родини Бурлакових.

Перед початком розгляду питань порядку денного 42 позачергової сесії Вінницької облради депутати торкнулися питання можливої зміни переліку опорних лікарень у рамках медичної реформи. Відтак, голова облдержадміністрації Владислав Скальський дав пояснення з приводу цього питання. Він зазначив, що районні лікарні повинні змагатися не за те, щоб отримати статус «опорної», який може бути переглянутим, а сфокусуватися на тому, щоб надавати якісні медичні послуги пацієнтам. Це основна філософія медичної реформи.

Шановні представники рибного господарства України!

Виставкова компанія «Євроіндекс» та Держрибагентство запрошують взяти участь у заходах в рамках виставки Fish Business Ukraine 2020!

 

Яким ми уявляємо собі наше найближче майбутнє – якими змінами наповниться життя Вінниччини у 2020 році? Головні компетенції  розвитку Вінницької області  в економіці, IT-технологіях, інвестиційній діяльності, гуманітарно-соціальній сфері, екології, сільському господарстві, культурі озвучив голова облдержадміністрації Владислав Скальський  у спецпроєкті «Вінниччина: версія 2.0».

 Впродовж  8-го тижня ( з 14 по 21 лютого) 2020 року за оперативними даними в районі захворіли на ГРЗ  198  осіб.

 Рівень захворюваності склав  419,7 вип. на 100 тис. нас. Серед захворілих 116  дітей, що становить 1444,4 вип. на 100 тис. дитячого населення.

 В Україні ехінококоз реєструється щорічно, переважно в південних  областях (Одеська, Миколаївська, Херсонська), а в інших регіонах  країни  реєструються поодинокі випадки (до 5-10 випадків в рік), однак, майже кожний випадок має тяжкий хронічний перебіг хвороби та приводить до інвалідізації. На щастя,   у  Немирівському районі  останні роки  ця недуга не реєструвалась.

20 лютого зловмисниками розповсюджується неправдива інформація про начебто лабораторно підтверджені випадки коронавірусу COVID-19 в Україні. Ця інформація не відповідає дійсності і є відвертим фейком та спланованою провокацією.

 

До уваги представників мікро- та малого бізнесу!

Запрошуємо взяти участь у регіональному семінарі – презентації Державної  програми «Доступні кредити 5-7-9%», який організовано обласною державною адміністрацією спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Фондом розвитку підприємництва для підприємницьких кіл Вінниччини.

Цьогоріч вперше, з нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, п’ятеро членів сімей загиблих Героїв Небесної Сотні та 35 осіб, постраждалих під час трагічних подій на Майдані, отримали матеріальну допомогу на загальну суму 50 тис грн.